Користь шовку для шкіри та волосся

Обновлено: 1 дек. 2021 г.

Шовкова тканина з давніх-давен цінувалася на вагу золота. Вона не тільки красива і приємна на дотик, але і володіє унікальними властивостями. У своєму складі вона містить протеїни і амінокислоти, які схожі зі структурою шкіри. Саме тому шовк завоював славу незамінного елемента краси. Але як його застосовувати?


Жінки, які працюють на фабриці з виробництва цієї розкішної тканини і мають постійний контакт з коконами тутового шовкопряда, славляться невластивою їх віку молодістю рук. Цей факт вже є показником регенеруючих властивостей шовку.


Також шовк корисний для волосся, шкіри обличчя і тіла. Сон на шовковій постільній білизні Sirelis - найкращий спосіб зберегти молодість та здоров‘я шкіри. Воно буде не тільки живити шкіру і зберігати її пружність, а й запобігати появі висипань за рахунок бактерицидних властивостей тканини. Крім того, така білизна добре випаровує вологу, але при цьому не пересушує шкіру тіла. ( зовсім скоро у нас також будуть комплекти постільної білизни)


Ще в давні часи члени королівської сім'ї використовували відріз розкішної тканини для догляду за волоссям: вони обертали ним пасма і спали на шовкових подушках. Кажуть, цієї традиції дотримується Кейт Міддлтон, завдяки чому її коси визнані одними з найкрасивіших серед знаменитостей.


Повторити розкішний королівський догляд нескладно - достатньо замінити звичайний махровий рушник на шовковий Sirelis Silk

16 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все