Шовк та атопічний дерматит. Який зв’язок?

Атопічний дерматит (АД) - хронічне запальне рецидивуюче захворювання шкіри, характерне як для дітей, так і для дорослих. Хвороба зустрічається у 10% населення світу. Основний прояв атопічного дерматиту - постійна пересушеність шкіри обличчя та/або тіла, її свербіння та подразнення.

Використання шовку при лікуванні АД не досліджено повною мірою, та останнім часом з’являється все більше публікацій в наукових журналах з подібними дослідженнями ( посилання на наукову статтю буде у сторіс 🙂)


І ось дані одного з випробувань :


Було помічено, що використання одягу та постільної білизни із натурального шовку є чудовою альтернативою медикаментозної терапії при АД. Клінічне випробування проводилось шляхом набору 30 пацієнтів з АД, протягом 8 тижнів проводились спостереження. Їм було наказано носити одяг із чистого шовку цілий день та спати на шовковому простирадлі без будь-яких додаткових ліків, їх стан перевіряли за допомогою тестів та оглядів. Отримані дані виявили значне зменшення кількості випадків АД разом із значним поліпшенням якості життя пацієнта в кожний момент часу. Дослідження показало, що використання натурального шовку сприяє покращенню зовнішнього вигляду шкіри, комфорту та значному поліпшенню якості життя. Цей перспективний попередній результат вимагає подальшого вивчення; Проте, вже зараз багато дерматологів рекомендують використовувати одяг, простирадла та рушники із натурального шовку.

11 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все